Банерна реклама — один із найпотужніших видів інтернет-реклами – стає дедалі актуальнішою та популярнішою. Сьогодні професійно створений банер – це запорука успіху будь-якої рекламної кампанії. Банер повинен не тільки візуально привабити користувача, зацікавити його у товарі чи послузі, яку він рекламує, а й відповідати іміджу компанії, товар чи послугу якої він презентує. Банер формує перше враження потенційного покупця, тому він має як найкраще відображати суть рекламної пропозиції та створювати позитивний образ торгівельної марки загалом.

Банер — ефективний інструмент просування будь-якої послуги чи товару. Сьогодні практично кожен сайт насичений  банерами різної складності. Оскільки банерна реклама не стоїть на місці, на зміну статичним Gif банерам прийшли Flash банери – зображення, виконані в “Macromedia Flash” – потужному редакторові для створення анімації з використанням елементів програмування. Тому якщо ви є власником популярного сайту, то за допомогою банера, ви зможете не тільки прорекламувати внутрішні розділи вашого інтернет-ресурсу, а й зробити дизайн вашого сайту більш динамічним (напр. застосувавши флеш анімацію).

Найпоширеніші формати інтернет-банерів – GIF і Flash.

GIF-банер – це архів, що зберігає декілька стислих зображень одночасно і відтворює їх в послідовності, передбаченій сценарієм анімації. Зображення в GIF-форматi може бути виконане тільки в стандартній палітрі з 256 кольорів (тут GIF-формат дещо програє Flash-формату, оскільки останній дає можливість створювати банери яскравими та барвистими, що є одним із ключових моментів в рекламних кампаніях). Варто додати, що GIF-формат дозволяє зробити один із кольорів прозорим, що дозволяє адаптувати банер під фон сайту.

Неприємним сюрпризом може стати  спроба оптимізації зображення (тобто, зменшення розміру банера), при якій GIF-зображення часто “покривається” крапками — пікселями. Існує велика кількість програмного забезпечення, з допомогою якого можна самостійно створити GIF-банер. Створення Flash-банеру вже вимагає спеціальних знань в області програмування і навичок в роботі з “Macromedia Flash”.

Flash-банери характеризуються кращими можливостями анімації (порівняно з іншими видами банерів), що дозволяє краще подати інформацію та презентувати потрібний продукт.

Якість Flash-зображення ідеальна, без “розмивань” і зайвих пікселів. Можна використати картинки різних форматів для впровадження різних елементів. Застосування технології Flash дозволяє створювати свого роду міні ролики. Flash-банери виглядають презентабельно, а рух об’єктів флеш-анiмації плавний і максимально наближений до природнього.

Створення банерів, етапи  та послідовність

  • Розробка ідеї та обговорення типу банера
  • Складання так званого «сценарію», в якому описуються графічні елементи, текст, які використовуватимуться у банері, та яким чином відбуватиметься сама анімація
  • Розробка графічного макету банера: промальовування банера в статичному вигляді
  • Затвердження макету замовником
  • Анімація банера з урахуванням  усіх поправок статичної версії

Наші нові банери