Web-Style logoWeb-Style logo

By admin

EyetopWearable DVD Player — це чудо-пристрій, який складається з спеціальних окулярів з вбудованими дисплеями й навушниками та DVD-плеєра. Цей пристрій мав забезпечити перегляд улюблених фільмів наче перед 52-дюймовим дисплеєм. Проте, зважаючи на те, що якість відео була дуже низька і користувачі скаржилися на біль в очах уже через півгодини перегляду, компанія зняла пристрій з виробництва та продажу.

EyetopWearable DVD Player — це чудо-пристрій, який складається з спеціальних окулярів з вбудованими дисплеями й навушниками та DVD-плеєра. Цей пристрій мав забезпечити перегляд улюблених фільмів наче перед 52-дюймовим дисплеєм. Проте, зважаючи на те, що якість відео була дуже низька і користувачі скаржилися на біль в очах уже через півгодини перегляду, компанія зняла пристрій з виробництва та продажу.

ApplePowerMac4 Cube. Відома у всьому світі американська корпорація Apple славиться виробництвом революційних електронних пристроїв: ноутбуків, комп’ютерів, мобільних телефонів, музичних плеєрів, планшетів і програмного забезпечення. Однак, продукція корпорації, яка увійшла в історію як виробник першого масового персонального комп’ютера Apple II, не завжди була такою успішною, як сьогодні. Apple змогла вивести свою продукцію на такий якісний і привабливий рівень методом спроб і помилок. Однозначно однією з таких помилок стала модель комп’ютера ApplePowerMac G4 Cube (“Куб”). Футуристичногоі неординарного стилю комп’ютеру надавав монітор, поміщений в акриловий прозорий корпус, а також кубічний системний блок розмірами 8х8х8 дюймів. Проте, навіть такий незвичайний дизайн не зміг виправдати захмарну ціну комп’ютера, яка становила $1799.

OQO Model 1 — це планшетний комп’ютер, який з’явився на світ у 2004 році та мав характеристики сьогоднішніх планшетів: 1 Ггц процесор, 20 Гб користувальницької й 1 Гб оперативної пам’яті й навіть сенсорний дисплей. Він був виконаний у форм-факторі слайдера з повноцінною клавіатурою й трекпадом, який заміняв мишку. Однак через маленький розмір дисплея, недостатньо потужну апаратну начинку й незручну клавіатуру такий планшетний комп’ютер виявився недостатньо зручним для повноцінної роботи з WindowsXP. Тому покупці віддали перевагу ноутбуку, а не такому екзотичному пристрою.

BlackBerryPlayBook. Компанія RIM випускає чудові телефони BlackBerry, оснащені великим набором різноманітних функцій і можливостей. Мільйони користувачів по всьому світу користуються даними високотехнологічними пристроями. На жаль, на ринку планшетних ноутбуків у компанії справи пішли не так вдало, як хотілося б. Технічно, BlackBerryPlayBook могли суперничати з багатьма моделями планшетних комп’ютерів. Проте операційна система BlackBerryTabletOS не змогла суперничати з Android або iOS. Також у PlayBook не були присутні такі популярні в телефонах BlackBerry додатки як зручний шифрований сервіс повідомлень BlackBerryMessenger, захищений сервіс електронної пошти, а також інші додатки. RIM пообіцяла випустити ці додатки до наступного оновлення операційної системи, але інтерес з боку покупців до PlayBook уже знизився. RIM все ще планує випустити оновлення 2.0, у якому будуть додатки з телефону і навіть підтримка додатків Android.

HP TouchPad. У Hewlett-Packard схожа історія, як у RIM, однак справи у неї ще гірші. HP випускала планшетні комп ютери — TouchPad. Непогані, з технічного погляду, гаджети, низьку популярність якиз забезпечила не дуже вдала операційна система WebOS. Після провальних продажів TouchPad HP припинила підтримку даної операційної системи. Одразу після закриття проекту WebOS, компанія Hewlett-Packard знизила ціни на TouchPad до $99. Це дало змогу розпродати всі залежані на складах моделі, і відкрила можливість прошити Android на планшет.

Sony NW-HD1 AudioPlayer. Свого часу компанія Sony здійснила революцію, випустивши портативний кишеньковий плеєр Walkman. Згодом Apple, випустивши iPod, здійснила революцію у світі цифрових плеєрів. Тому, щоб знову привернути увагу аудиторії до своїх гаджетів, Sony випустила цифровий музичний плеєр HD1. Плеєр насамперед приваблював своїми мініатюрними розмірами, що були значно менші iPod, 20 ГБ вбудованою флеш-пам’яттю та своїм гладким, алюмінієвим корпусом, який було приємно тримати в руках. На жаль, даний плеєр читав лише свій ексклюзивний музичний формат ATRAC3, який можна було одержати лише при конвертації MP3-файлів за допомогою незручної програми SonicStageJukebox. Саме цей недолік і став причиною низького попиту на товар.

admin
About admin

Немає коментарів

Залиште коментар