Сайт-візитка

Створення сайту-візитки – це перший крок до залучення нових клієнтів! Сайт-візитка – це чудовий спосіб розповісти про свою компанію тоді, коли під рукою немає презентації або друкованих матеріалів. Головним завданням сайту-візитки є формування відповідного уявлення про Вашу компанію у клієнта. Дизайн сайту-візитки має відповідати фірмовому стилю вашої компанії та напрямку її діяльності.

Сайт-візитка має просту і зрозумілу структуру, що дозволяє відвідувачеві швидко і без зайвих зусиль знайти потрібну йому інформацію. Зазвичай, сайт-візитка складається з невеликої кількості сторінок, на яких міститься основна інформація про компанію, сферу її діяльності, її товари чи послуги і контактні дані. Перевагами сайту візитки є покращення іміджу компанії, розширення ринку збуту її товарів чи послуг, невеликий термін реалізації проекту та звичайно порівняно низька вартість розробки.

Незважаючи на простоту і відносну дешевизну, сайт-візитка служитиме прекрасним інструментом проникнення вашої компанії в Інтернет-простір і без сумніву стане плацдармом для подальшого розвитку і завоювання Інтернет аудиторії.

Замовте створення сайту-візитки в нашій студії