Web-Style logoWeb-Style logo

By admin

Сайт Швейної фабрики у Львові

Відома Львівська швейна фабрика, яка мала на меті висунути власні потужності за кордон, звернулася до нас із проханням створити власний корпоративний сайт для своєї компанії. Для того, щоб сторінка була приваблива для іноземних партнерів, ми потурбувалися про оригінальний дизайн, зручне користування, а також переклад кількома мовами.

By admin

Сайт представництва МЗС у Львові

Розробка дизайну та створення офіційного сайту МЗС у Львові – це велика відповідальність, оскільки організатор веб-сторінки відповідає не лише перед замовником та відвідувачами даного сайту, а перед усією Україною. На нашу думку, ми впоралися із цією задачею на відмінно, тому запрошуємо Вас оцінити нашу роботу по стилю, дизайну та контенту даного веб-сайту.

By admin

Сайт Меблевого магазину м.Львів

„Мій дім – моя фортеця”. Якщо Ви погоджуєтесь із цим висловом, значить, інтер’єр Вашої квартири чи будинку відіграє не останню роль у Вашому житті. Оскільки наш замовник меблевий магазин “Меблі-Стиль” продає лише якісну продукцію, оформлення та дизайн їх корпоративного сайту теж мав відповідати високим стандартам. Ми не підвели нашого клієнта і презентували фантастичний веб-сайт, який приваблює покупців не тільки своїми товарами, а також дизайном, стилем та структурою.

By admin

Сайт Співака Андрія Князя

Популярність кожної естрадної зірки не є на 100% повноцінною без наявності власного веб-сайту. Саме тому Андрій Князь вирішив підняти свій рейтинг за допомогою створення своєї офіційної сторінки. Наші професіонали доклали усіх зусиль для того, щоб творчість цього талановитого співака стала відомою не лише в Україні, а і за її межами, оскільки сайт перекладений російською та англійською мовами. Веб-дизайн офіційного сайту Андрія Князя дозволяє його шанувальникам не тільки ознайомитися із біографією та творчістю артиста, а також переглянути його кліпи, фото, дізнатися останні новини, поспілкуватися із фанатами співака, а також залишити будь-яке повідомлення зірці.

By admin

Створення Flash сайту Пабу у Львові

Якщо Ви вирішили відкрити паб у славетній пивній столиці України – Львові, то Вам доведеться потурбуватися про хорошу рекламу свого закладу, оскільки рівень конкуренції є дуже високим. На нашу думку, найкращий спосіб привабити якомога більше клієнтів – це створити професійний веб-сайт свого закладу. Хід конем у даному випадку зробив Корзо паб, який звернувся до нас з проханням створення своєї офіційної сторінки. Веб-дизайн сайту розкриває всю оригінальність атмосфери закладу, а подане меню на веб-сторінці є справжньою знахідкою для відвідувачів, адже воно дає їм повну картину цін та асортименту популярного львівського пабу.

1 2 3 5
Сайт Швейної фабрики у Львові
Сайт представництва МЗС у Львові
Сайт Меблевого магазину м.Львів
Сайт Співака Андрія Князя
Створення Flash сайту Пабу у Львові