Web-Style logoWeb-Style logo

By admin

У вік технічного прогресу від комп’ютерів нікуди не дінешся. Якщо комп’ютер, який працює день і ніч — звичне для Вас явище, будьте обережні! Адже комп’ютер – інструмент не надто безпечний. Комп’ютер створює навколо себе шкідливе електромагнітне поле. І повірте, ніякий кактус Вас від нього не врятує.

У вік технічного прогресу від комп’ютерів нікуди не дінешся. Якщо комп’ютер, який працює день і ніч — звичне для Вас явище, будьте обережні! Адже комп’ютер – інструмент не надто безпечний. Комп’ютер створює навколо себе шкідливе електромагнітне поле. І повірте, ніякий кактус Вас від нього не врятує. Багато людей чомусь вірять в чудодійні сили цих рослин. Фізики твердять, що ми живемо в океані електромагнітних хвиль, які останнім часом стали надто бурхливі. Випромінює все: комп’ютери, мобільні телефони, телевізори, мікрохвильові печі, відеомагнітофони.

Якщо Вам до рук потрапить індикатор, що реагує на побутові випромінювання, Ви будете більш ніж здивовані, які результи він покаже. Телевізор, звичайний монітор комп’ютера, оптична мишка, ти ба навіть клавіатура здадуться Вам уже не такими безпечними.

А про шкідливий вплив телевізора і монітора комп’ютера на дітей ми чулиь уже багато разів. Вчені встановили, що якщо дитина сидить біля них більше 50 хвилин, у неї в півтора рази знижується здатність поглинати нову інформацію. Батьки повинні слідкувати за тим, скільки часу їхні діти проводять перед екранами телевізорів чи моніторами комп’ютерів. Дітям у віці 7-9 років не можна просиджувати перед екраном більше 1 години, а підліткам до 15 років – більше 1,5-2 годин.

Екрани моніторів заряджаються статичною електрикою, завдяки чому з приміщення практично зникають легкі негативні аероіони, які позитивно впливають на наше здоров’я, зате в надлишку з’являються позитивні аероіони, що негативно впливають на здоров’я. Ось такий от каламбур виходить.

Цікаво зауважити, що ще протягом доби після виключення екрана комп’ютера його заряд впливає на іонний мікроклімат кімнати. З часом це відбивається на самопочутті мешканців, збуджуючи їх нервову систему та порушуючи їхній сон. Тому якщо у Вашій кімнаті знаходиться комп’ютер, постарайтеся поставити його подалі від ліжка. Збільшення дистанції вдвічі зменшує інтенсивність опромінення вчетверо.

Існують прилади, за допомогою яких можна знизити шкідливість випромінювання. Іонізатори повітря є хорошим захистом від дії позитивно заряджених аероіонів. Іонізатор повітря не тільки нейтралізує шкідливі наслідки випромінювань, але і створює екологічно сприятливу повітряне середовище, сприяє очищенню повітря від пилу і мікробів. Прилад працює від мережі, підтримуючи в приміщенні нормальний іонний баланс. Крім того іонізатор сприяє профілактиці різних захворювань.

admin
About admin

Немає коментарів

Залиште коментар