Web-Style logoWeb-Style logo

By admin

Сенсація! Таких парфумів Ви ще точно не нюхали. Нещодавно 3 австралійські художники втілили в життя свою ідею створити парфуми з ароматом щойно розпакованих гаджетів Apple. Гевін Белл, Джарр де Куіджер і Саймон Макглінн разом із компанією Air Aroma створили оригінальні та неповторні парфуми.

Сенсація! Таких парфумів Ви ще точно не нюхали. Нещодавно 3 австралійські художники втілили в життя свою ідею створити парфуми з ароматом щойно розпакованих гаджетів Apple. Гевін Белл, Джарр де Куіджер і Саймон Макглінн разом із компанією Air Aroma створили оригінальні та неповторні парфуми. На їхню думку, власникам виробів Apple настільки подобається аромат щойно розпакованих гаджетів, що вони б могли воліти відчувати цей запах постійно. Саме тому вони вирішили випустити такі от унікальні парфуми.

Щоб відтворити такий унікальний запах, новий невідкритий гаджет був доставлений у парфумерну лабораторію у Франції, де фахівці виділили кілька зразків нового аромату. Ідеєтворці розуміють, що скоріш за все в масове виробництво такі парфуми не потраплять.

Автори ідеї планують продемонструвати новий аромат на арт-шоу художників в Мельбурні (Австралія). Під час виставки парфуми будуть розпорошуватися по периметру приміщення галереї. Аромат буде легким і ненав’язливим.

admin
About admin

Немає коментарів

Залиште коментар