Flash, Java – ігри

Настирлива реклама вже дещо втомила користувачів інтернет-павутини і вони навчились не реагувати на неї. А от цікаві, захоплюючі та динамічні Java чи Flash ігри притягують до себе все більшу цікавість. Сьогодні онлайн ігри охоплюють значну частку ринку сучасних технологій і ви безперечно виграєте, якщо розмістите одну з таких ігор у вас на сайті. Це одразу ж збільшить відвідуваність вашого інтернет-ресурсу: відвідувачі стануть постійними, а чутки про вашу оригінальну Java-гру ширитимуться інтернет-простором з колосальною швидкістю. Java ігри – ефективний і дієвий інструмент підвищення відвідуваності вашого сайту.

Презентації

Мультимедійна презентація – без сумніву актуальний рекламний продукт, попит на який все більше зростає. Це один з найкращих способів розповісти про компанію, її послуги чи продукцію. У презентації можуть використовуватися фото і відеоматеріали, анімовані ролики, креативна графіка, звуковий супровід, музичне оформлення, гіперпосилання, а також інші додаткові матеріали. Мультимедіа-презентації – сучасний та ефективний спосіб донесення потрібної інформації до ваших клієнтів, партнерів чи інвесторів.

Динамічні графіки

Беретесь за голову, коли справа доходить до обробки чи аналізу числової інформації? Динамічні графіки спростять ваше завдання, ажде вони полегшують сприйняття аналітичної інформації. А завдяки презентації графіків у Flash у вас буде змога продемонструвати зміни потрібних показників в динаміці.

Наші нові Ігри