Web-Style logoWeb-Style logo

By admin

Не зважаючи на багаточисленні застереження про атаки хакерів, користувачі комп’ютерних засобів чи смартфонів в своїй більшості використовують паролі, які вкрай легко підібрати. Вже декілька років поспіль на чолі рейтингу стоїть пароль, який є найпоширенішим і водночас найгіршим – пароль 123456.

Не зважаючи на багаточисленні застереження про атаки хакерів, користувачі комп’ютерних засобів чи смартфонів в своїй більшості використовують паролі, які вкрай легко підібрати. Вже декілька років поспіль на чолі рейтингу стоїть пароль, який є найпоширенішим і водночас найгіршим – пароль 123456. Людська лінь вражає. Навіть якщо при реєстрації стоїть спеціальний робот, перевіряючий якість пароля (наявність не тільки букв, але і цифр), користувачі дуже часто обирають наступну комбінацію – «passw0rd». Повірте, це точно не один з найкращих способів зберегти Ваші дані.

При створенні паролю потрібно використовувати в ньому одночасно числа, символи та літери, потрібно використовувати як великі так і малі літери. Краще всього використовувати паролі з довжиною не менше 8 символів.

Уникайте використання власного імені чи прізвища в паролі, повторень і аналогій. Такі паролі зламати найлегше. Також великою помилкою є використання одного і того ж пароля для багатьох облікових записів. Це робить акаунти більш ніж легкою здобиччю при кібер-атаці. Не зберігайте паролі в одному і тому ж місці, наприклад в папці під назвою «Паролі». Також, не дозволяйте веб-сайтам і браузерам запам’ятовувати Ваші логіни та паролі.

Отже, вашій увазі рейтинг найгірших паролів у світі, опублікований американською компанією SplashData. Даний список був складений на підставі даних, отриманих при аналізі реєстрацій на сайтах:

password

123456

12345678

qwerty

abc123

monkey

1234567

letmein

trustno1

dragon

baseball

111111

iloveyou

master

sunshine

ashley

bailey

passw0rd

shadow

123123

654321

superman

qazwsx

michael

football

Якщо в цьому списку Ви побачили поєднання, яке Ви використовуєте в якості пароля, то змінюйте його, поки не пізно.

admin
About admin

Немає коментарів

Залиште коментар