Web-Style logoWeb-Style logo

By admin

Найбільш невдалі гаджети. Чому саме вони?

EyetopWearable DVD Player — це чудо-пристрій, який складається з спеціальних окулярів з вбудованими дисплеями й навушниками та DVD-плеєра. Цей пристрій мав забезпечити перегляд улюблених фільмів наче перед 52-дюймовим дисплеєм. Проте, зважаючи на те, що якість відео була дуже низька і користувачі скаржилися на біль в очах уже через півгодини перегляду, компанія зняла пристрій з виробництва та продажу.

  Read more

By admin

HTC отримала патентну перемогу над Apple

5 липня 2012 року тайванська компанія HTC отримала патентну перемогу над Apple у Великобританії. Суд у Лондоні постановив, що тайванська компанія не порушила прав на інтелектуальну власність компанії Apple.

  Read more

By admin

Як зменшити шкоду від комп’ютера?

У вік технічного прогресу від комп’ютерів нікуди не дінешся. Якщо комп’ютер, який працює день і ніч — звичне для Вас явище, будьте обережні! Адже комп’ютер – інструмент не надто безпечний. Комп’ютер створює навколо себе шкідливе електромагнітне поле. І повірте, ніякий кактус Вас від нього не врятує.

  Read more

By admin

Символ @: як він з’явився?

В мережевих просторах символ @ використовується в якості роздільника між ім’ям домену та ім’ям користувача в синтаксисі адреси електронної пошти. Навряд чи серед інтернет-користувачів знайдеться людина, якій би він був незнайомий. Про всесвітнє визнання цього символу свідчить той факт, що у лютому 2004 року для зручності передачі адрес електронної пошти

  Read more

By admin

Спам в блогах. Як з ним боротися?

Сьогодні уже нікого не здивуєш словом спам. Усі користувачі інтернет мережі знають, що воно означає. За останні кілька років проблема спама набрала астрономічних масштабів. Уперше подібні тексти рекламного характеру з’явилися в мережі Usenet, саме там їх охрестили спамом.

  Read more

1 2